Leírás és Paraméterek
55020-MST-4324 ROSE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 55020-GBL Piros
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 76115-MKR Piros
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 5157-BLA Gold
19.990 Ft
Női bőr pénztárca 55287-CEK Fekete
18.990 Ft
Női bőrtárca 76112-SH-RFID-1456 Menta
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft