Leírás és Paraméterek
445-IL1-BL-2519 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 76115-IL1-BL Fekete
24.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX24-DNH
23.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX28-DNH
26.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-FO-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft