Leírás és Paraméterek
76115-IL1-BL-2526 BL
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca 445-IL1-BL Fekete
24.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX24-DNH
23.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX28-DNH
26.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-FO-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft