Leírás és Paraméterek
PX28-DNH-2516 D.KÉK
- érmefoglalatok száma: 2
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 13
- dokumentumrekeszek száma: 3
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca H24-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
Női bőr pénztárca H24-FO-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
Női bőr pénztárca H29-1-SH9-BL fekete
26.990 Ft
Női bőrtárca H29-1-SH9 Piros
27.990 Ft
Női bőr pénztárca H29-2-SH9 Piros
27.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft