Leírás és Paraméterek
PX24-DNH-BL-1581 KÉK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca RD-04-GCL Szürke
20.990 Ft
Női bőr pénztárca PX23-20-BL fekete
20.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PX23-DNH Red
21.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX24-DNH
23.990 Ft
BLISTER férfi bőr pénztárca N4L-P-GOS-BL
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft