Leírás és Paraméterek
PX23-DNH-2318 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PX23-20-BL fekete
20.990 Ft
Női bőr pénztárca RD-04-GCL Szürke
20.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX24-DNH
23.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PX24-DNH-BL Kék
18.990 Ft
Női bőrtárca 445-IL1-BL Fekete
24.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft