Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca RD-04-GCL Szürke
20.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PX23-DNH Red
21.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PX24-DNH-BL Kék
18.990 Ft
CAVALDI Pénztárca PX24-DNH
23.990 Ft
Női bőrtárca 445-IL1-BL Fekete
24.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft