Leírás és Paraméterek
249-GCL VÖRÖS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 14 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 2,5 |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 14 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 2,5 |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női bőrtárca 248-GCL RED
5.990 Ft
Női bőrtárca 55030-IL1-BL Fekete
5.990 Ft
Női bőrtárca 55030-IL2-BL Fekete
5.990 Ft
Bőr pénztárca RD-19-GCL Fekete
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft