Leírás és Paraméterek
N7-IVT FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 13 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 13 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Férfi PU+bőr pénztárca M302-PU
4.990 Ft
4U Cavaldi Férfi pénztárca
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0670-P-BS
3.990 Ft
Férfi PU+bőr pénztárca M1077-PU
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft