Leírás és Paraméterek
M1077-PU-6762 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi PU+bőr pénztárca M621-PU
3.990 Ft
Férfi PU+bőr pénztárca M208-PU
3.990 Ft
4U Cavaldi Férfi pénztárca
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft