Leírás és Paraméterek
M302BL-PU-6878 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 14 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| Mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 14 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| Mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Férfi PU+bőr pénztárca M302-PU
4.990 Ft
CAVALDI N7-IVT bőr pénztárca
4.990 Ft
4U Cavaldi Férfi pénztárca
5.990 Ft
CAVALDI 0800-BS RFID bőr pénztárca
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft