Leírás és Paraméterek
szélesség: 25cm
magasság: 40cm
mélység: 20cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | Violet |
| Modell | 15 |
| Szélesség | 25 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | Violet |
| Modell | 15 |
| Szélesség | 25 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Utazási hátizsák R-PL-01-14
5.990 Ft
Női PU hátizsák R-PL-29601 D.Beige
5.990 Ft
Peterson Hátizsák eko R-KP--F9 Bézs2
5.990 Ft
Női öko hátizsák R-PZP-02 fekete
5.990 Ft
Női PU hátizsák R-PL-29601 fekete
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft