Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- kapacitás: 24 L
- magasság: 40 cm
- szélesség: 30 cm
- vastagság: 20 cm
- fogantyú magassága: 7 cm
- a merevítő maximális hossza: 90 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 4
- a szerelvények és zárak színe: fekete
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| mélység | 20 cm |
| kategória | utazás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| mélység | 20 cm |
| kategória | utazás |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák R-PST 01
4.990 Ft
Peterson Hátizsák R-PST Fekete
4.990 Ft
Peterson Hátizsák R-PST 02
4.990 Ft
Peterson Hátizsák R-PST 03
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft