Leírás és Paraméterek
109-VH BROWN
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
ALWAYS WILD Férfi pénztárca
4.990 Ft
ALWAYS WILD bőr pénztárca N014-VTK-D
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft