Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Always Wild®
- Magasság: 11,5 cm
- Szélesség: 9 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Érmezsákok száma: 1
- Bankjegyzsebek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 8
- Fényképek számára fenntartott hely: 1
- Rögzítés: cipzár, pattintós zár
- Hardver színe: ezüst
- Anyag: borjúbőr
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Always Wild |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Hasonló termékek
ALWAYS WILD Férfi pénztárca
4.990 Ft
ALWAYS WILD Férfi pénztárca
4.990 Ft
ALWAYS WILD Férfi pénztárca
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft