Leírás és Paraméterek
| Magasság | 29 CM |
| Hossz | 39 CM |
| Szélesség | 10 cm |
| Űrtartalom | 15 liter |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Típus | Puhafedeles |
| Képernyő méret szerint | 15,6" / 39,6 cm |
| Nem | Uniszex |
| Választható szín | |
| Táska Típusa | Laptoptáska |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Puhafedeles |
| Képernyő méret szerint | 15,6" / 39,6 cm |
| Nem | Uniszex |
| Választható szín | |
| Táska Típusa | Laptoptáska |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft