Leírás és Paraméterek
Szélesség: 40cm
Magasság: 15cm
Mélység: 9cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Modell | 09 |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 15 cm |
| mélység | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Modell | 09 |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 15 cm |
| mélység | 9 cm |
Hasonló termékek
R-KP-04-HRH Arany öko-zsák
7.990 Ft
Bőr övtáska CPR-043-RVT fekete
7.990 Ft
Bőr övtáska CPR-043-RVT D.Brown
7.990 Ft
R-WB-26 04 tasak
7.990 Ft
Öko tasakok R-KP-04-HRH Ezüst
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft