Leírás és Paraméterek
D.Barna bőr övtáska CPR-043-RVT nagykereskedelmi termékcsalád üzletek és butikok számára
Kényelmes övtáska kellemes tapintású természetes bőrből, felszerelve:
- 6 külön rekesz kártyák, névjegykártyák vagy szabványos formátumú dokumentumok, például személyi igazolvány vagy jogosítvány számára;
- 2 nyitott rekesz bankjegyek vagy nagyobb formátumú dokumentumok, például az autó forgalmi engedélye számára;
- 1 zseb érmék tárolására, biztonságos cipzárral zárva;
- 1 külső zseb a mobiltelefon számára, mérete 8 cm x 16,5 cm x 2 cm, mágneses kapcsos patenttal zárva;
- 1 db 4,5 cm szélesövhurok.
A Rovicky® márkájú termék előnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós záródással és logóval, kopásálló béléssel vagy erős cérnával van ellátva
- Biztonságos | RFID technológiával felszerelt, amely megvédi a pénztárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Paraméterek:
- márka: Rovicky
- magasság: 11 cm
- szélesség: 18,5 cm
- vastagság: 4,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 6
- külső telefonzseb: 1
- gépjármű-nyilvántartási okmányok száma: igen
- külső csat: igen
- ajándékdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4,5 cm |
Hasonló termékek
R-WB-26 04 tasak
7.990 Ft
Öko tasakok R-KP-04-HRH Ezüst
7.990 Ft
Övtáska R-SN01 09
7.990 Ft
R-KP-04-HRH Arany öko-zsák
7.990 Ft
Bőr övtáska CPR-043-RVT fekete
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft