Leírás és Paraméterek
szélesség: 33.5cm magasság: 30.5cm mélység: 15cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Modell | W04 |
| Szélesség | 33,5 cm |
| mélység | 15 cm |
| Magasság | 30,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Modell | W04 |
| Szélesség | 33,5 cm |
| mélység | 15 cm |
| Magasság | 30,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson táska R-TZ15605 Fekete
4.990 Ft
R-XS028-2 kuplung táska Fekete
4.990 Ft
Táska R-TZ15605 Szürke
4.990 Ft
Női táska R-TZ15605-14
4.990 Ft
Peterson táska R-TZ15605 Fekete W01
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft