Leírás és Paraméterek
r-mw-01-6045 ezüst
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | ezüst |
| Modell | minta nélkül |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4 cm |
| Különleges jellemzők | hely a telefon számára |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | ezüst |
| Modell | minta nélkül |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 4 cm |
| Különleges jellemzők | hely a telefon számára |
Hasonló termékek
Eco táska R-KP-10-HRH Gold
2.990 Ft
R-XS021 Ezüst kuplung táska
2.990 Ft
Eco táska R-KP-10-HRH Ezüst
2.990 Ft
R-XS021 Fekete kuplungtáska
2.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft