Leírás és Paraméterek
R-N19-ZPT-7316 D.BLU
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Fő szín | kék |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Fő szín | kék |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca R-N22-ZPT Narancs színben
10.990 Ft
Női bőr pénztárca CPR-001-BAR Piros
10.990 Ft
Eco ceruza pénztárca R-PRK-03-D2 Piros
10.990 Ft
Női bőr pénztárca CPR-007-BAR Piros
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft