Leírás és Paraméterek
ROVICKY 22316L-RVT RFID bőrtárca nagykereskedelemben kapható
Klasszikus függőleges férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű, teljes szemű természetes bőrből, amely kinyitva:
- 1 pattintással záródó érmezseb bevásárlókocsis zsebbel.
- 2 zseb bankjegyek számára
- akár 21 kártyafülke
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | a gyártáshoz kiváló minőségű puha borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben;
- Tágas és funkcionális | Függőleges tájolású pénztárca. Megfelelő mennyiségű kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A gépjármű-közlekedési osztály borítóval ellátott forgalmi engedélye is helyet kap benne;
- Biztonság a legmagasabb szinten | RFID STOP technológia védi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Speciális mini érmezseb a bevásárlókocsik számára
Az érmezsebben van egy apró zseb, amely a bevásárlókocsi-jegy tárolására szolgál. Egy logózott tokent kap ajándékba.
Csomagolás
A pénztárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®.
- magasság: 13,5 cm
- szélesség: 11,5 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 21
- dokumentumrekeszek száma: 5
- fotóhely: 1
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- felszerelés színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| rögzítse | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| rögzítse | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca CPR-123-BAR Piros
9.990 Ft
Női bőrtárca R-N109-ZPT Narancssárga
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft