Leírás és Paraméterek
ROVICKY R-861-DDW
- Márka: Rovicky®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 19,5 cm
- Mélység: 2 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 14
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
- RFID STOP: igen
- Ajándékdoboz: igen
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
- Súly: 135 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N18-SCW Piros
8.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft