Leírás és Paraméterek
ROVICKY 22320L-RVTP RFID bőrtárca nagykereskedelemben kapható
Klasszikus férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű polírozott természetes bőrből, amely kinyitva:
- 1 pattintással záródó érmezseb bevásárlókocsis zsebbel.
- 2 bankjegyzseb
- akár 19 kártyafülke
Férfi bőr pénztárca
- Precíz kivitelezés | Nagyon tartósan varrott, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | Kiváló minőségű, puha, szembenéző természetes bőrt használtak a gyártáshoz. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben, az elején piros applikációval és egy minimalista márka logóval díszítve, egy pajzs alakú fémtű formájában;
- Tágas és funkcionális | A pénztárcába számos kártya és dokumentum, például személyi igazolvány és jogosítvány, de nagyobb dokumentumok is elférnek. A gépjármű-közlekedési osztály borítóval ellátott forgalmi engedélye is helyet kap benne;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Speciális mini érmezseb a bevásárlókocsik számára
Az érmezsebben található egy apró zseb, amely a bevásárlókocsi-jegy tárolására szolgál. Egy logózott tokent kap ajándékba.
Csomagolás
A pénztárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®.
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 19
- a nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 4
- jármű forgalmi engedély: igen
- külső rögzítés: pattintós rögzítő
- felszerelés színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N55020-ART
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N19-ART-20
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft