Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 18 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 18 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N22-ART-18
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N22-ART-21
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft