Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Cavaldi®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 18,5 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmés zsebek száma: 2
- bankjegyzsebek száma: 3
- kártyafiókok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 1
- Külső zár típusa: nap
- RFID leállító funkció: igen
- ajándékdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Fő szín | többszínű |
| Anyag | Bőr |
| Anyag típusa | GCL |
| Márka | 4U LOVAK |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Fő szín | többszínű |
| Anyag | Bőr |
| Anyag típusa | GCL |
| Márka | 4U LOVAK |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft