Leírás és Paraméterek
R-21-LFN-3081 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-18-LFN Fekete
13.990 Ft
Női bőr pénztárca R-18-LFN Bézs színű
13.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
13.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-12-RVT Fekete
13.990 Ft
Női bőr pénztárca R-18-LFN Piros
13.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft