Leírás és Paraméterek
TW-12-RVT FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| mélység | 1 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| mélység | 1 cm |
Hasonló termékek
Bőr dokumentumtáska TW-12-RVT Barna
13.990 Ft
Női bőr pénztárca R-18-LFN Piros
13.990 Ft
Női bőr pénztárca R-21-LFN Piros
13.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
12.990 Ft
Női PU pénztárca R-POR-01-F7 Red
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft