Leírás és Paraméterek
R-23-26-LFN-2992 BEI
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-20-LFN Sea Foam
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft