Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: ROVICKY®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: tengerészkék
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 12,5 cm
- Mélység: 2 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyahelyek száma: 8
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított nyílások száma: 4
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: pattintós zárószerkezet
- Jármű-nyilvántartási bizonyítványhoz illeszkedik: igen (fedél nélkül)
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca R-N992-GAT Fekete
3.990 Ft
Női öko pénztárca R-004-PU8 piros
3.990 Ft
Női öko pénztárca R-004-PU8 Fekete
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Férfi bőr pénztárca 0670L-RVD Fekete
14.990 Ft