Leírás és Paraméterek
RV-70613-9-BCA
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 7
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 4
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft