Leírás és Paraméterek
RH-27A-1-SH-8216 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca R-N0493-ART-19
8.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca R-RD-34-GCL Magenta
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N0493-ART-18
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft