Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Tervezési változat [eng]. | 18 |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 17,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tervezési változat [eng]. | 18 |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 17,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-N55020-ART
8.990 Ft
Női bőr pénztárca R-N55020-ART
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft