Leírás és Paraméterek
R-N109-ZPT-7361 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Fő szín | piros |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Fő szín | piros |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Pénztárca Piros
9.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
ROVICKY 8810-SNR RFID bőr pénztárca
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft