Leírás és Paraméterek
R-42102-LZD-0059 BLA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca R-POR-01-V36 fekete
12.990 Ft
Női PU pénztárca R-POR-01-V36 Red
12.990 Ft
Peterson pénztárca R-POR-0-D2 piros
12.990 Ft
Peterson pénztárca R-POR-01-HRH ezüst
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft