Leírás és Paraméterek
R-RM-11-GCL-1834 BL
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |