Leírás és Paraméterek
1567-03-BOR-1379 KÉK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Pénztárca Méret | 8 kártya |
| Választható szín | |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Pénztárca Méret | 8 kártya |
| Választható szín | |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft