Leírás és Paraméterek
RFID bőrtárca ROVICKY 22321-VT-RVT nagykereskedésben
Klasszikus vízszintes férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű, teljes szemű természetes bőrből készült, amely kinyitva:
- 1 pattintással záródó érmezseb
- 1 zseb bankjegyek számára
- 17 kártyafiók - néhány közülük kivehető
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziósan készült | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű puha borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Megfelelő mennyiségű kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A gépjármű-közlekedési osztály borítóval ellátott forgalmi engedélye is helyet kap benne;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A tárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- márka: Rovicky®
- magasság: 10,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafoglalatok száma: 17
- dokumentumrekeszek száma: 4
- fotóhely: 1
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- csat: nincs
- felszerelés színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Kapocs | nincs kapocs |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Kapocs | nincs kapocs |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY 8810-SNR RFID bőr pénztárca
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft