Leírás és Paraméterek
Bőr irattartó TW-04-RVT-2329 D.Brown nagykereskedelmi ajánlatban
Kellemes tapintású természetes bőrből készült praktikus tok, amely tökéletesen megvédi a mindennapokban szükséges hűség- és fizetési kártyákat. Kinyitása után hozzáférhetünk:
- A kártyáknak szánt16 rekeszhez;
- 1 rekesz a bankjegyek számára.
A Rovicky® márkájú termék előnyei
- Kiváló minőségű marhabőrből készült | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós záródással és logóval, kopásálló béléssel és erős cérnával van ellátva, amelyek megakadályozzák a pénztárca kifoszlását.
- Biztonságos | RFID technológiával van ellátva, amely megvédi a pénztárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Paraméterek:
- Márka: Rovicky
- magasság: 10 cm
- szélesség: 8 cm
- vastagság: 1,5 cm
- érmezsákok száma: 0
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 16
- iratrekeszek száma: 0
- gépjármű-nyilvántartás: nincs
- külső csat: igen
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | Nem |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi bőr öv
3.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-01-RVT Fekete
3.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-04-RVT Fekete
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft