Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Kapocs | Igen |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Kapocs | Igen |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi bőr öv
3.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-01-RVT Fekete
3.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-04-RVT Fekete
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft