Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Ronaldo |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Ronaldo |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 9 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft