Leírás és Paraméterek
RONALDO® RFID bőr buborékcsomagoló pénztárca RM-01-BCF-BP a nagykereskedelmi kínálatban üzletek számára
Elegáns férfi pénztárca minimalista díszítéssel az elülső oldalon található finom gyártói logó formájában. Kinyitva a következőket kínálja:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 széles nyitott bankjegyzseb
- 13 kártyafoglalat
- 3 rekesz a nagyobb dokumentumok, például a regisztrációs kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíz kivitelezés | Nagy tartóssággal varrták, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | Kiváló minőségű természetes bőrből készült, ami évekig garantálja a minőséget;
- Klasszikus szabás | Egyszerű, mégis elegáns design, amely sok férfi számára vonzó. A fekete színösszeállításnak köszönhetően a pénztárca ideális a mindennapi használatra, valamint hivatalos alkalmakra is;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Nagy mennyiségű készpénz, kártyák és dokumentumok, például személyi igazolvány, jogosítvány és gépjármű-nyilvántartás tárolására alkalmas;
- A legmagasabb szintű biztonság | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
A buborékfóliás kártyák előnyei
Paraméterek:
- márka: RONALDO®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 11,5 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 13
- iratrekeszek száma: 3
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- hardver színe: ezüst
- díszdoboz: nincs
- RFID STOP: igen
- garancia: 12 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Ronaldo |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | külső kapocs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Ronaldo |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | külső kapocs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft