Leírás és Paraméterek
Vízszintes női pénztárca pattintós záródással. Homogén természetes bőrből készült. Belső fülek a kártyák és dokumentumok számára. Szabványos készpénztartási részek pénzérmés rekesszel, melyeket pattintós zárással lehet zárni.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft