Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 16,5 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyahelyek száma: 6
- Dokumentumfoglalatok száma: 3
- Súly: 225 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Díszdoboz | van |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Díszdoboz | van |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN 006-LAK piros pénztárca
4.990 Ft
Piros Pénztárca különleges mintával
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Bőr pénztárca RD-08-GC Red Multi2
5.990 Ft