Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: ROVICKY®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 15,5 cm
- mélység: 4,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 4
- kártyafiókok száma: 12
- iratrekeszek száma: 6
- A rögzítés típusa: pattintószár
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- RFID stop funkció: igen
- ajándékdoboz: igen
- súly: 250 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft