Leírás és Paraméterek
szélesség: 13cm
magasság: 9cm
mélység: 4cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
RFID bőr pénztárca PC-107-BAR Barna
6.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY 22314-RVT RFID bőr pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft