Leírás és Paraméterek
ROVICKY N61L-RVT RFID bőrtárca nagykereskedelemben kapható
Klasszikus, nagyméretű férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű, teljes szemű természetes bőrből készült, amely kinyitva:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 7 kártyafiók
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziósan készült | nagyon tartósan varrt, a legapróbb részletekre is odafigyelve, az elülső oldalon pajzs alakú minimalista márkajelzéssel díszítve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha, borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélybarna színben;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Megfelelő mennyiségű kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A gépjármű forgalmi osztályának borítóval ellátott gépjármű-nyilvántartási kártya is helyet kap benne;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Ez a technológia kártyaolvasó segítségével védi a tárcát a tolvajoktól.
Csomagolás
A tárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®.
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 7
- dokumentumrekeszek száma: 4
- fotóhely: 1
- Csat: pattintós zár
- a vasalat színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Kapocs | Igen |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
| Érmezseb | Zseblámpa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Kapocs | Igen |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
| Érmezseb | Zseblámpa |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft