Leírás és Paraméterek
Férfi bőr pénztárca N575L-RVTP-3081 Fekete-Vörös nagykereskedelemben kapható
Elegáns férfi pénztárca egy elismert lengyel márkától, tartós, polírozott természetes bőrből készült, az elején piros applikációval díszített, amely kinyitva kínál:
- 1 cipzáras érmezseb
- 2 bankjegyzseb
- 10 kártyafülke
- 4 dokumentumrekesz
Férfi bőr pénztárca
- Precíziósan készült | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha, természetes bőrrel borított bőr került felhasználásra. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben, az elején piros applikációval és egy minimalista márka logóval díszítve, egy pajzs alakú fémtű formájában;
- Tágas és funkcionális | A pénztárcába nagyszámú kártya és dokumentum, például személyi igazolvány és jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek. A gépjármű-nyilvántartási kártya a gépjármű-forgalmi osztály borítójával szintén itt talál helyet;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID Protect technológia kártyaolvasó segítségével védi a tárcát a tolvajoktól.
Csomagolás
A pénztárca merevkartondobozba van csomagolva a márka logójával.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 10 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 4
- okmánytartóhelyek száma: 4- járműnyilvántartási okmányok száma: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- hardver színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft