Leírás és Paraméterek
1540-03-BOR-1256 KÉK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY RFID bőr pénztárca N61L-RVTP
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft