Leírás és Paraméterek
ROVICKY N61L-RVTP RFID bőrtárca nagykereskedelmi ajánlatban
Elegáns férfi pénztárca egy elismert lengyel márkától, tartós, polírozott természetes bőrből készült, az elején piros applikációval díszített, amely kinyitva kínál:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 8 kártyafiók
- 4 dokumentumrekesz
Férfi bőr pénztárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha, természetes bőrrel borított bőr került felhasználásra. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben, az elején piros applikációval és egy minimalista márka logóval díszítve, egy pajzs alakú fémtű formájában;
- Tágas és funkcionális | A pénztárcába számos kártya és dokumentum, például személyi igazolvány és jogosítvány, de nagyobb dokumentumok is elférnek. A gépjármű-nyilvántartási kártya a gépjármű-közlekedési osztály borítójával szintén itt talál helyet;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID Protect technológia kártyaolvasó segítségével védi a tárcát a tolvajoktól.
Csomagolás
A tárca merevkartondobozba van csomagolva a márka logójával.
Paraméterek
- márka: Rovicky®
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 8
- dokumentumrekeszek száma: 4
- okmányrekeszek száma: 4- járműnyilvántartási okmányok száma: igen
- külső rögzítés: pattintós zár
- hardver színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
| Kapocs | Igen |
| Érmezseb | Zseblámpa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
| Kapocs | Igen |
| Érmezseb | Zseblámpa |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi Pénztárca
6.990 Ft
RFID bőr pénztárca PC-107L-BAR Barna
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft